الغدیر دهمین نمایندگی موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه افتتاح شد.

 در اطاعت از اوامر و منویات رهبر جهان اسلام حضرت امام خامنه ای و به منظور توسعه و ترویج فرهنگ ولایی و اسلام ناب محمدی (ص) دارالقرآن الغدیر بعنوان دهمین شعبه فعال داخلی موسسه علوم قرآنی یاسین در خیابان المهدی ارومیه همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت افتتاح شد.

در مراسمی که به همین منظور با حضور جمعی از قرآن آموزان و اهالی در محل دارالقرآن الغدیر برگزار شد مدیر موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه با اشاره به حمایت کامل مادی و معنوی موسسه علوم قرآنی یاسین از فعالیتهای شعب داخلی و خارجی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و ولایی در جامعه اعلام داشت: موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه آمادگی کامل دارد از کلیه فعالیتهایی که در راستای بصیرت افزایی دینی و اعتقادی جامعه از سوی هر قشری که صورت پذیرد, حمایت نماید.

خانم نجاتی مسئول نمایندگی جدیدالتاسیس الغدیر نیز با اشاره به علاقمندی اهالی محله به فراگیری علوم قرآنی و مسائل تربیتی از حمایتها و تلاشهای فعالان قرآنی در جهت فراهم نمودن تاسیس این دارالقرآن تقدیر بعمل آورد.

 

 

حسب ساختار فعالیتهای موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه بعنوان دفتر مرکزی , شعبه الغدیر نیز در زمینه آموزش علوم قرآنی شامل آموزشهای عمومی و تخصصی , بنیان خانواده , موارد تربیتی و اعتقادی و بصیرت افزایی مردم بصورت کاملا رایگان فعالیت خواهد داشت.  

 

 

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما