مراسم گرامی داشت حماسه بصیرتی ۹ دی برگزار شد

       در سالروز حماسه بصیرت عاشورایی ۹ دی در دهمین سال متوالی موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه اقدام به برگزاری مراسم گرامی داشت حماسه بصیرتی ۹ دی با حضور اقشار مختلف مردم نمود.

         در این مراسم که در سالن کانون جوانان بسیج برگزار گردید ؛ پس از قرائت تلاوت آیاتی از کلام وحی توسط گروه هم خوانی نوجوانان شعبه شریفه بنت الامام الحسن وابسته به موسسه علوم قرآنی یاسین ؛ خانم وجدانی مدیر موسسه ضمن عرض خیر مقدم به حضار شرکت کننده ؛ از بابت قبول دعوت سخنران معزز برنامه و حضورشان در ارومیه تقدیر و تشکر بعمل آورد.متعاقب ایشان گروه مدیحه تواشیح یاسین اقدام به اجرای مدیحه حماسی بصیرت حماسه سی نمود .

حضرت حجه الاسلام و المسلمین حریزاوی معاون محترم سازمان تبلیغات کل کشور که بنا به دعوت موسسه علوم قرآنی یاسین بعنوان سخنران این مراسم در ارومیه حضور یافته بود در ادامه مراسم به ایراد سخن پرداخت.

ایشان ضمن اشاره به آیاتی از قرآن کریم در خصوص فتنه و عواقب فتنه گران اشاره ای به تاریخ فتنه های رویداده علیه نظام مقدس اسلامی نموده و از شکستهای مفتضحانه فتنه گران بر اساس وعده های قرآن کریم سخن به میان آوردند.

معاون سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به وجود منابع کثیره ای از دست داشتن بیگانگان در فتنه های اخیر و خود باختگی برخی افراد داخلی در نقش آفرینی در این فته ها ؛ از تدابیر رهبر فرزانه انقلاب در دفع این فتنه ها و حمایت و پشتیبانی ملت با بصیرت و ولایتمدار عاشورایی از این تدابیر سخن راندند.

ایشان در بخش دیگری از بیاناتشان به وجود همبستگی در جامعه اسلامی ایران تحت زعامت ولی فقیه بعنوان حبل المتین نجات کشور از مشکلات عدیده اشاره نموده و بر لزوم حفظ بصیرت عاشورایی ملت فهیم تاکید کردند.

پایان بخش برنامه اهدای هدایایی به برندگان مسابقات نقاشی بصیرتی کودکان و نوجوانان و نیز مسابقه بصیرتی ۹دی بود.

گفتنی است دراین مراسم مدیرمحترم امور استانهای سازمان دارالقرآن کشور ؛ مدیر کل محترم اداره کل اوقاف و امور خیریه ومعاونین ایشان ؛مدیر کل سازمان تبیلغات اسلامی استان ؛ ریاست محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان  ؛ ریاست محترم سازمان دارالقرآن استان ؛ و تنی چند از مسئولین استانی و صد البته مردم فهیم و با بصیرت شهرمان حضور داشتند.

 

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما