مراسم گرامیداشت سالروزحماسه ۹ دی باشکوه خاصی برگزار شد.

 

 

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

مى‏ خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا گر چه کافران را ناخوش افتد نور خود را کامل خواهد گردانید .

 

در سالروز حماسه عاشورایی بصیرتی نهم دی , مراسم گرامیداشتی از سوی موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه و با مشارکت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان و ستاد برگزاری نماز جمعه ارومیه در محل حسینیه مصلای امام خمینی و با حضور مردم با بصیرت و عاشورایی ارومیه برگزار گردید.

در این برنامه که با بخشهای قرائت بسیار خوب گروه هم خوانی نوجوانان موسسه , برنامه های هنری , بصیرتی , مسابقه طنز و فرهنگی , اجرای گروه مدیحه و تواشیح بین المللی یاسین توام بود, حجت الاسلام شاه محمد دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان طی سخنانی به حماسه آفرینی مردم عاشورایی در برخورد با فتنه و فتنه گران اشاره نموده و از لزوم تداوم این روحیه انقلابی تا ظهور حضرت ولیعصر(عج) تاکید کرد.

دکتر رحیم زاده سخنران دیگر مراسم با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص فریبکاری دشمن و لزوم بیداری مردم در برخورد با فتنه های آینده بخصوص فتنه احتمالی سال ۹۸ بر لزوم تبعیت جامعه علوی و فاطمی از ولی امر مسلمین بعنوان سکان دار کشتی نجات میهن اسلامی تاکید نمود.

این برنامه با اهدای هدایای جالب به برندگان مسابقات حضوری بویژه کودکان و نوجوانان اعم از کمک هزینه سفرهای زیارتی و سایر هدایای نقدی و غیر نقدی پایان یافت.

 

 

 

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما