مراسم جمع خوانی گرامیداشت شهدای هواپیمای اوکراینی و حمایت از سردار سرافراز حاجی زاده

بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هواپیمای اوکراینی و نیز به منظور اعلام حمایت از زحمات و خدمات مجاهد سرافراز سردار حاجی زاده ؛ مراسم جمع خوانی قرآن کریم باحضور و استقبال گرم ملت فهیم و مومن ارومیه در مرقد امامزاده غریب حسن بر گزار گردید.

در این مراسم که حجت الاسلام جوانبخت مدیر کل محترم اوقاف و امور خیریه ؛ حجت الاسلام شاه محمد مسئول دفتر جبهه فرهنگی استان  و تنی چند از مسئولین استانی حضور داشتند ؛ پس از قرائت یک حزب از کلام وحی توسط قاریان نوجوان موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه ؛  حضرت حجت الاسلام سرایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان طی بیاناتی با اشاره به ابعاد توطئه های استکبار جهانی و ترور ناجوانمردانه شهید سرافراز سلیمانی ؛ ابو مهدی المهندس و یاران شهیدشان ؛ این اقدامات را نتیجه به بن بست رسیدن کلیه اقدامات و طرحهای دشمن کافر در سطح جهان قلمداد کرده و از انسجام هر چه بیشتر ملت مسلمان و با بصیرت ایران اسلامی و مردم مقاوم منطقه سخن راند.

وی همچنین از رشادتها و فداکاریهای سردارانی مانند سردار حاجی زاده یاد کرده و ایشان را نمونه بارز یک فرمانده عاشورایی در رفتار و کلام عنوان کرد.

در بخشی از این مراسم علی اکبر خلیلی مداح اهل بیت از موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه به سوگواری ایام فاطمیه و عزای جان باختگان حادثه هواپیهای اوکراینی پرداخت. موکب شهدای جبهه مقاومت نیز در احسان شهدای جبهه مقاومت و شهدای ایرانی هواپیمای اوکراینی اقدام به برقراری موکب  نموده و از عزیزان شرکت کننده درمراسم پذیرایی نمود.

گفتنی است این مراسم به همت موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه و مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار گردید.

 

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما