مراسم تجلیل از خادمین اجرایی مراسم جمع خوانی قرآن کریم

با تشکیل یک محفل صمیمی از مجریان و خادمین مراسم جمع خوانی قرآن کریم توسط نماینده معزز ولی فقیه در استان وامام جمعه ارومیه تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم که خادمین موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه , خادمین صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی , مسئول یگان حفاظت مصلا, مسئولین ستاد برگزاری مراسم نماز جمعه  و تنی چند از مسئولین در دفتر امام جمعه محترم ارومیه  حضور داشتند ابتدا گزارشی کامل از روند اجرایی مراسم جمع خوانی قرآن کریم توسط یکی از خادمین مراسم از طرف موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه داده شده و سپس مهندس مجرد مدیر کل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی با تشکر از زحمات و خدمات مجموعه خادمین در مراسم از این مراسم بعنوان الگوی مثبت برای سایر فعالیتهای دینی و قرآنی یاد کرد.

حجت الاسلام دکتر سید مهدی قریشی نماینده محترم ولی فقیه در استان وامام جمعه ارومیه نیز با اشاره به برگزاری مراسم بزرگ جمع خوانی قرآن کریم و ماهیت معنوی بسیار قوی آن و حاکم ساختن جو معنوی بسیار بزرگ در سطح شهر ارومیه از بانیان و مجریان و متولیان و خادمان این مراسم معنوی تقدیر و تشکر نموده و خواستار ارتقاء سطح معنوی این مراسم در سالهای آینده شد.

ایشان ضمن اشاره به زحمات خادمین جمع خوانی که بدون هیچ چشمداشت و توقعی خالصانه و مخلصانه در جهت اعتلای فرهنگ قرآن کریم قدم بر می دارند از مسئولین امر خواست در بالای بردن کیفیت کمی و محتوایی این مراسم در کنار خادمین جمع خوانی باشند.

در پایان مراسم از زحمات مهندس فتاح معاون سیمای مرکز آذربایجان غربی, سروان محمدی مسئول یگان حفاظت مصلا, جعفر زاده مسئول دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی استان, خانم اسعد مسئول اجرایی مراسم جمع خوانی در مصلا, رزمجو مسئول روابط عمومی و سیستم صوتی مصلا,به نمایندگی از همه خادمین با اهدای لوح تقدیر و یک جلد کلام اله مجید تجلیل بعمل آمد.

 

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما