دیدار صمیمی سردار حسین یکتا با کادر مرکزی موسسه علوم قرآنی یاسین

عصر روزجمعه ۱۷ ابان ۹۸ سردار حسین یکتا از فرماندهان جبهه جنگ دیروز و پیشقراولان جنگ نرم امروز ؛ در جمع کادر مرکزی موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه حضور یافت.

وی که به همراه دبیر و تعدادی از عزیزان جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان در شعبه مرکزی موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه حاضر شده بود ؛ ابتدا گزارشی از روند فعالیتهای موسسه در داخل و خارج از کشور و نیز موکبهای اربعینی شهداء جبهه المقاومه وابسته به موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه را شنید و سپس ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه یاسین ؛ فعالیتهای انجام شده را جزو برجسته ترین فعالیتهای مجموعه های قرآنی در کشور بر شمرد.

سردار یکتا سپس با اشاره به لزوم حضور در جمع مردم و رسیدگی به آلام  و مشکلات ملت فداکار و ولایتمدار میهن اسلامی مان بر لزوم تداوم و تقویت هر چه بیشتر روند فعالیتی موسسه در خارج از کشور بویژه در مراسم اربعین تاکید کرد.

سردار یکتا پس از استماع سخنان تعدادی از حضار به تعدادی از آنان پاسخ گفته و ماموریتی را نیز به موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه سپرد تا به انجام برسانند.

گفتنی است در این جلسه ؛مدیران موسسه یاسین در شعب ارومیه ؛ مدیران موکب اربعین ؛ مسئولین کارگروهها در موسسه و مواکب اربعین  ؛ معاونتها و مسئولین قسمتهای قرآنی و فرهنگی موسسه حضور داشتند.

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما