دیدار سر گروههای شبکه ختم قرآنی تنزیل با نماینده محترم ولی فقیه در استان

دو سال پیش نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ضمن ایراد خطبه های نماز جمعه و در تجلیل از خادمان مراسم جمع خوانی قرآن کریم, وقتی از دغدغه های خود در خصوص ترویج فرهنگ قرائت قرآن کریم حتی پس از ماه مبارک رمضان خبر دادند , جوانان مومن موسسه علوم قرآنی یاسین بر آن شدند تا این آرزوی نماینده ولی فقیه  را در حد ممکن برآورده سازند.

لذا اقدام به تشکیل گروهی برای ختم قرآن کریم  نمودند و بعداز مشورت با حضرت حجت الاسلام قریشی امام جمعه محترم ارومیه نام این گروه را شبکه ختم قرآن و صلوات تنزیل گذاشتند. جوانان متعهد این شبکه از همان ابتدای کار با حضور در محافل عمومی و خصوصی بانوان اقدام به ثبت نام برای ختم قرآن کریم از یک صفحه تا چندین جزء گرفتند و بحمدالله در دومین سال فعالیت خود موفق شده اند با حدود بیش از ۷۰۰ نفر از اعضای فعال خود ۳۲۱۱ بار ختم کامل قرآن نمایند.

بر همین اساس تعدادی از سرشاخه های شبکه ختم قرآن و صلوات تنزیل با حضور در مصلای امام خمینی ارومیه و دیدار با نماینده محترم ولی فقیه ضمن ارائه گزارش فعالیت از بیانات شیوای دانشمند گرامی و استاد قرآن بهره مند شدند.

در این دیدار نماینده محترم ولی فقیه ضمن تقدیر و تشکر از سرگروههای شبکه ختم قرآن و صلوات بابت زحماتی که در ترویج فرهنگ قرآنی مبذول می دارند زحمات آنانرا مرضی درگاه احدیت معرفی نموده و از رضایت کامل خداوند متعال از این اقدام آنان  سخن راندند. ایشان با اشاره به لزوم بهره مندی از آیات قرآنی در تمامی شئونات زندگی از این مجموعه خواستند به فعالیت خود در راستای حاکم ساختن شعائر قرآنی در سطح جامعه تلاش بیشتری انجام دهند.

در پایان این دیدار نماینده معزز ولی فقیه با اهدای یک جلد کلام وحی از سرگروههای شبکه ختم قرآن و صلوات تنزیل وابسته به موسسه علوم قرآنی یاسین تقدیر بعمل آوردند.

گفتنی است این شبکه در پیام رسان ایتا و سروش و بصورت پیامکی و حضوری فعالیت دارد.

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما