دیدار صمیمی خادمان جمع خوانی قرآن کریم با نماینده ولی فقیه

دیدار صمیمی خادمان جمع خوانی قرآن کریم با نماینده ولی فقیه

دیدار صمیمی خادمان جمع خوانی قرآن کریم با نماینده ولی فقیه

 جمعی از خادمان جمع خوانی قرآن کریم در دیدار صمیمی با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ملاقات کردند.

به گزارش صبغه، در این دیدار که ۷۲ نفر از خادمان قرآن کریم حضور داشتند ابتدا گزارشی از سابقه و نحوه برگزاری این مراسم بزرگ قرآنی توسط حاجیه خانم وجدانی مدیر موسسه علوم قرآنی یاسین و مدیر عامل اتحادیه موسسات قرآنی استان، حضور نماینده محترم ولی فقیه ارائه شده و ضمن تشکر از عنایات و بذل توجه نماینده محترم ولی فقیه نسبت به فعالیت‌های قرآنی بخصوص جمع خوانی قرآن کریم و حضور مکرر ایشان در این مراسم آنرا قوت قلبی برای این مناسبت بزرگ قلمداد نمود.

سپس تعدادی از مقام آوران موسسه علوم قرآنی یاسین در عرصه فعالیت‌های قرآن کریم درسطوح کشوری و استانی خدمت امام جمعه محترم ارومیه معرفی شدند.

در ادامه حجت الاسلام دکتر قریشی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ارومیه با اشاره به اهمیت قرائت قرآن و توجه به مفاهیم و ارزش‌های آن افزودند: هر اندازه در حوزه قرآن فعالیت داشته باشیم باز هم کم است و بایستی با آموزه های قرآنی در همه عرصه‌های زندگی توام و اجین باشیم.

ایشان با اشاره به برگزاری موفق و وزین جمع خوانی قرآن کریم از این حرکت بعنوان بزرگترین کار قرآنی یاد نموده و افزودند: بی شک کاری که شما خادمان قرآنی اجرا نمودید و برای این امر مهم  با زبان روزه و مشقت زیاد انجام دادید ماجور درگاه احدیت می‌باشد.

امام جمعه محترم افزودند: زحمات شما بدون حساب و کتاب است و قطعا نزد خدا اجر و منزلت بالایی دارد و ان‌شاءالله در سالهای آینده با عظمت و صلابت بیشتری بتوانید این برنامه عظیم قرآنی را به  انجام برسانید.

 

http://sebghah.ir/uploads/6_503.jpg

http://sebghah.ir/uploads/8_505.jpg

http://sebghah.ir/uploads/7_504.jpg

http://sebghah.ir/uploads/9_506.jpg

http://sebghah.ir/uploads/10_507.jpg

 

منبع : صبغه


پاسخ دهید

دیدگاه شما