در اطاعت از بیانیه راهبردی امام مسلمین در تشریح گام دوم انقلاب اسلامی

 

 

در اطاعت از بیانیه راهبردی امام مسلمین در تشریح گام دوم انقلاب اسلامی

انقلاب با شکوه اسلامی همزمان با چهل سالگی شکوفایی خود , در مطلع و سرآغاز مسیری روشن‌تر و هموارتر گام بر می‌دارد و به ترسیم نقشه راه آینده خود می‌پردازد. انقلابی که در اقصی نقاط کره خاکی الگوی خاص و عام و ملتهای ستمدیده و مظلوم جهان گردیده است و اثرات سازنده آن در بنیه بیداری ملتها خواب را از چشمان هر ظالم سفاکی ربوده است و در چنین شرایط بسیار حساسی رهبر مقتدر انقلاب اسلامی با نگارش بیانیه‌ای راهبردی و تحلیلی بسیارگرانقدر به تشریح چشم انداز راهبرد انقلاب اسلامی پرداخته‌ و افق‌  پیش روی نظام اسلامی را  تبیین فرموده‌اند. بیانیه راهبردی و عمیق ایشان چراغ راه ما برای ساختن ایران اسلامی و منشوری برای گام دوم انقلاب اسلامی است.

موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه و ۲۴ شعبه داخل و خارج از کشور آن ضمن اعلام بیعت مجدد با فرامین و اوامر راهگشای  رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی), آمادگی کامل خود را برای تحقق منویات ایشان اعلام داشته و آمادگی کامل برای هرگونه خدمت بی منتی در این راستا را اعلام میدارد.

بدون شک جوانان با بصیرت و ملت آگاه ایران اسلامی که در پیچ و تابهای گذر از هرگونه ناملایمات و سختیهای مسیر پیشرفت , همچون آهن آب دیده شده اند ,  انحراف از اصول انقلابی را  از سوی هیچ شخصیت و مقام و منصبی بر نمی‌تابند و در صورت نیاز با الهام از فرمان آتش به اختیار برخورد مناسب را در زمان مناسب صورت خواهند داد.  

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما