بزرگداشت سالروز حماسه ۹ دی

همزمان با فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی روز بصیرت ؛ موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه با مشارکت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و شورای محترم شهر ارومیه اقدام به برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز حماسه ۹ دی نمود.

در این مراسم که تعداد کثیری ازمردم ولایت مدار و با بصیرت ارومیه حضور داشتند سید علی یکی از فرماندهان نیروهای مخصوص حشدالشعبی (مدافعین حرم عراق ) بعنوان سخنران مجلس با اشاره به زوال عمر گروهک داعش در منطقه ؛ از بروز یک تهدید دیگری در منطقه برای کشورهای مسلمان خبر داد و آمادگی خود را برای دفاع از حریم اسلام با زعامت رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای اعلام داشت.

در این مراسم که تعدادی از مسئولین استان و نمایندگان شعب شرق ترکیه موسسه علوم قرآنی یاسین نیز حضور داشتند شرکت با شور وشوق خانواده ها جلب توجه می کرد. 
ادامه مراسم به اجرای مدیحه دروصف حماسه ۹ دی تشکر از مردم عراق بابت پذیرایی در ایام اربعین ؛ اهدای هدایای برندگان مسابقه حضوری و سایر برنامه های جذاب دیگر به اجرا در آمد.

گفتنی است سید علی فرمانده نیروهای مدافع حرم عراق قبل از این مراسم با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه نیز دیدار کرده بود.بازدید از موسسه علوم قرآنی یاسین و ارائه گزارش از عملکرد گروه انصار مدافعین حرمین شریفین عراق وابسته به لشکر دهم نیروهای مخصوص حشدالشعبی از دیگر برنامه های اجرا شده بود.

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما