برگزاری مراسم شب هفتم شهادت سرداران جبهه مقاومت و آغاز ایام فاطمیه

همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری فاطمیه (س) و نیز شب هفتم شهادت سرداران جبهه مقاومت و سربازان با وفای لشکر صاحب الزمان ؛ مراسم جمع خوانی قرآن کریم به همراه سوگواری در سوگ این عزیزان در محل امامزاده غریب حسن ارومیه برگزار گردید.

در این مراسم که مدیر کل محترم اوقاف و امور خیریه استان ؛ مدیر کل تبلیغات اسلامی و چهار نفر از مدیران شعب ترکیه موسسه علوم قرآنی یاسین و صد البته جمعی از ملت قدر شناس و فهیم ارومیه حضور داشتند ؛ پس از قرائت یک جزء از قرآن کریم  توسط نوجوانان قاری و حافظ ؛ خانم مریم یکی از جوانان ترکیه ای مهمان موسسه ؛ به قرائت شعری در وصف جبهه مقاومت به مقیاس کل جهان پرداخت.

سپس وجدانی مدیر موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه به اهداف این مراسمات در سطح بین المللی اشاره نموده و سپس حجت الاسلام داداش زاده مدیر کل تبلیغات اسلامی سخنانی را بیان داشت.

خانم ریحان مدیر شعبه اهل بیت موسسه یاسین در شرق ترکیه سخنران دیگر مراسم بود که به بیان ابعاد شخصیت بین المللی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و اثرات این شهادت بر روی ملت ترکیه مطالبی بیان داشت.

در پایان برنامه حسین رکنی مداح اهل بیت عصمت  و طهارت در سوگ فاطمیه و سرداران شهید سپاه اسلام مداحی محزونی به اجرا در آورد.

گفتنی است این مراسم به همت موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه و با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و سازمان دارالقرآن تبلیغات اسلامی استان  برگزار گردید.

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما