برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر

همزمان با میلاد با سعادت کریمه آل محمد(ص) حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر ؛ مراسم باشکوهی با حضور بانوان و دختران دین مدار شهرمان در سالن بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس از سوی موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه و مشارکت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان برگزار گردید.

در این مراسم که با قرائت نوجوان یاشار اصغری و نواخت سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران اغاز گردید ابتدا خانم وجدانی مدیر موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه و مسئول امور بانوان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان ضمن تبریک میلاد خواهر گرانقدر امام رضا (ع) و روز دختر و خیر مقدم به مهمانان دعوت شده از ترکیه ؛ از حضور با شکوه حضار در این مراسم  تقدیر و تشکر نمود.

سپس گروه مدیحه و تواشیح یاسین وابسته به موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه به اجرای برنامه پرداخته و بعد از آن خانم بوزان مدیر شعبه ولایت موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه در شرق ترکیه وکارشناس امور دینی به ایراد سخن پرداخت.

این جشن با شکوه ؛ با اهدای پرچم متبرک مرقد امامین عسکریین به خانم بوزان ؛ مولودی خوانی حجت الاسلام خلیل زاده ؛ اجرای مدیحه و تواشیح خواهران موسسه یاسین ؛ مسابقه حضوری و برنامه های شاد دیگر خاتمه یافت و در پایان به تعدادی از شرکت کنندگان هدایایی برسم یادبود تقدیم گردید.

گفتنی است این مراسم قرار بود در سالن کانون بسیج جوانان برگزار شود  که بنا به اعلام مسئولین سالن مبنی بر ایراد فنی در سالن ؛ به سالن اجتماعات دفاع مقدس منتقل گردید.

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما