برگزاری محفل انس با قرآن در نجف اشرف با همکاری موسسه یاسین

به مناسبت نیمه شعبان میلاد سراسر نور دردانه نبی اکرم و منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف  ؛ محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور تعدادی از قاریان عراقی و ۵۸ نفر ازمدیران فرهنگی و قرآنی ایرانی و تعدادی از خادمین بانوی آستان قدس رضوی در حسینیه حضرت زهرای مرقد مطهر امام علی ابن ابی طالب علیه السلام در نجف اشرف بر گزار شد.

در این محفل نورانی که تعدادی از بانوان منتسب به حشدالشعبی بنا به دعوت موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه نیز حضور داشتند قاریان ایرانی و عراقی حاضر در مراسم به قرائت ایاتی از قرآن کریم پرداختند و در پایان هدایا و تبرکاتی از سوی آستان مقدس حضرت امیر المومنین علی علیه السلام به سه نفر از مدیران ایرانی و مدیر موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه اهدا گردید و سپس همگی بصرف ناهار مهمان سفره سرای آستان مقدس امام اول شیعیان شدند.

گفتنی است این مراسم با مشارکت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی ؛ آستان قدس رضوی ؛ انجمن قرآنی بانوان کشور و موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه در قالب کاروان فرهنگی زیارتی به عتبات عالیات کشور عراق ترتیب داده شده بود.

برنامه های فرهنگی دیگری در کربلای معلا از سوی موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه در یکی از مقرات حشدالشعبی عراق ترتیب داده شده است که متعاقبا به استحضار خواهد رسید.

 

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما