بازدید ریاست جدید سازمان دارالقرآن الکریم کشوراز موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه

حضرت حجه الاسلام والمسلمین اخوان ریاست محترم سازمان دارالقرآن الکریم کشور که جدیدا سکان فعالیتهای قرآنی کشور را بدست گرفته است بنا به دعوت موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه جهت شرکت در مراسم گرامی داشت حماسه نهم دی سفری با برکت به ارومیه داشت.

در این سفر ایشان ضمن ملاقات با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و جلسه با تنی چند از فعالان قرآنی , طبق برنامه قبلی بازدید مفصلی از موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه بعمل آوردند. 

در دیدار حضرت حجت الاسلام اخوان ریاست محترم سازمان دارالقرآن الکریم کشور و حجه الاسلام شفیع پور معاون امور استانهای ایشان ؛ چند تن از معاونین و مسئولین تبلیغات اسلامی استان و مسئول محترم دارالقرآن استان در این بازدید ایشان را همراهی می کردند. 

در این دیدار بعد از عرض خیر مقدم و ارائه گزارش مفصلی از عملکرد موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه و شعبت ۲۷ گانه داخل و خارج از کشورتوسط مدیر موسسه  ؛ ریاست محترم سازمان دارالقرآن کشور طی سخنان مبسوطی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای جامع موسسه در حوزه های قرآنی و فرهنگی و جهادی ؛ این فعالیتها را نمونه بارز یک مجموعه پویا در افق برنامه های سازمان دارالقرآن کشور تلقی نموده و از فعالیتهای موثر موسسه علوم قرآنی یاسین در این حوزه تقدیر بعمل آورد.

ایشان با اشاره به وجود موسسات نادری مثل موسسه یاسین حمایت خود را از برنامه های قرآنی و فرهنگی مجموعه ولایی و انقلابی قرآنی یاسین اعلام داشتند.

گفتنی است در این دیدار حضرت حجه الاسلام فعال آذر رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت و عضو هیات امنای موسسه علوم قرآنی یاسین و چند نفر از مسئولین موسسه علوم قرآنی یاسین حضور داشتند.  

هیات بازدید کننده ازموسسه علوم قرآنی یاسین ؛ همچنین نماز مغرب و عشا به امامت حضرت حجه الاسلام فعال آذر را اقامه کردند.

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما