بازدید رئیس سازمان دارالقرآن کشور ازموسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه

به مناسبت حضوررئیس سازمان دارالقرآن کشور در ارومیه که جهت افتتاح مجتمع خیریه الغدیر وابسته به موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه شرف حضور یافته بودند ؛ جلسه مشاوره با حضور تعدادی از مدیران شعب داخلی موسسه و مدیران و معاونتهای موسسه علوم قرآنی یاسین در محل موسسه برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا گزارشی از مشروح فعالیتهای داخل و خارج از کشور موسسه در حوزه های قرآنی و فرهنگی و جهادی خدمت ایشان ارائه گردید و سپس حضار در جلسه هر کدام به بیان حوزه ماموریتی خود و نکته نظرات و دیدگاهها در خصوص فعالیتهای قرآنی پرداختند.

سپس حضرت حجت الاسلام اخوان رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشور ضمن ابراز خرسندی از حضور دوباره در جمع یاسینیهای ولی امر ؛ به بیان اهداف عالیه آیات قرآن پرداختند  و با اشاره به رهنمودهای حضرت آقا در خصوص عمل به قرآن از متولیان فعالیتهای قرآنی انتظارات رهبر معظم انقلاب را دوباره خوانی کردند.

استاد اخوان در ادامه با اشاره به سفرهای متعددی که به استانها در خصوص بازدید از موسسات قرآنی میروند افزودند ؛ در موسسات قرآنی آنچه که بایستی بیشتر به چشم بیاید توسعه عمل به قرآن و بیان شفاف و صریح مفاهیم قرآنی است.

حضرت حجت الاسلام اخوان در جای دیگری از سخنان خود با ابراز رضایت از فعالیتهای برخی موسسات قرآنی کشور در حوزه کار آفرینی و امور جهادی و مردمیاری ؛ از این اقدام بعنوان عمل به نص صریح آیات قرآن یاد کردند.

شایان ذکر است در این نشست بسیار صمیمی حضرت حجت الاسلام شفیع پور مدیر کل استانی سازمان تبلیغات اسلامی نیز شرف حضور داشتند.

 

در پایان این نشست کاملا صمیمی ؛ نماز جماعت مغرب و عشا به امامت حضرت حجت الاسلام شفیع پور درمحل مسجد بر گزار گردید.

 

 

 

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما