افتتاح یازدهمین شعبه موسسه یاسین در ترکیه

همزمان با فرا رسیدن عید بزرگ امامت و ولایت  و در اجابت امر رهبر جهان اسلام حضرت امام خامنه ای مبنی بر مبارزه با شبیخون فرهنگی , یازدهمین شعبه  برونمرزی موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه در شهر ایغدیر ترکیه با حضور هیاتی از مدیران موسسه طی مراسم باشکوهی افتتاح گردید.

در این مراسم که تعدادی از مقامات رسمی استان ایغدیر و جمعی از علمای این استان حضور داشتند, وجدانی مدیر موسسه یاسین ارومیه با بیان مطالبی, ضمن رساندن سلام نماینده معزز ولی فقیه در استان به مردم این شهر , از لزوم تداوم همکاریهای فرهنگی و قرآنی  بین دو ملت سخن راند.

شیخ علیرضا بوزان نماینده انجمن علمای ترکیه نیز با تشکر از موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه در فراهم ساختن امکان همکاری و آموزشهای لازم برای شیعیان و مسلمانان این منطقه از این فعالیتها استقبال نمود.

گفتنی است بدنبال اجرای برنامه های متنوع گروه اعزامی به ترکیه , مقامات سیاسی این منطقه ضمن استقبال از هیات اعزامی خواستار تمدید مدت حضور جهت اجرای برنامه های دیگری در این شهر شدند.

حضور در چند برنامه در چندین نقطه از شهر ایغدیر از جمله برنامه های هیات اعزامی موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه به ترکیه بود.

شایان ذکر است  موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه یازده شعبه برونمرزی و ده شعبه داخلی دارد که بحول الله در حیطه آموزش و ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی و فرامین قرآن کریم بصورت کاملا رایگان فعال هستند.

 

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما