افتتاح مرکز فرهنگی و قرآنی شریفه بنت الامام الحسن (ع)

به شکرانه دهه کرامت و میلاد با سعادت کریمه اهل بیت فاطمه معصومه(س)   ؛ بیست و چهارمین نمایندگی موسسه علوم قرآنی یاسین در منطقه بخش آباد ارومیه افتتاح شد.

          در این مراسم که با حضور روحانی و هیات امناء مسجد الغدیر در محل مسجد ترتیب یافت , ابتدا مراسم با قرائت آیاتی از کلام وحی آغاز گردید.سپس  حجت الاسلام محمدی به ایراد مطالبی در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی و  اثار و برکات دهه کرامت اشاره نمود و از وجود چنین مراکزی که در راستای افزایش بنیه اعتقادی و فرهنگی و بصرتی جامعه تلاش میکنند. ابراز تشکر و قدر دانی نمود.

سپس خانم وجدانی مدیر موسسه علوم قرآنی یاسین ضمن تبریک دهه مبارکه کرامت از هیات امنا و اهالی محله بخاطر استقبال از گسترش فعالیتهای فرهنگی و قرآنی و دعوت از موسسه جهت ایجاد نمایندگی تشکر و قدردانی نمود و بر آمادگی موسسه برای هر گونه حمایت از فعالیتهای مسجد محور در راستای توسعه فعالیتهای فرهنگی و قرآنی همسو با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تاکید کرد.

سپس حکم مسئولیت و نمایندگی موسسه علوم قرآنی یاسین به خانم شیر محمدی مدیر مرکز فرهنگی قرآنی شریفه بنت الامام الحسن (ع) توسط حجت الاسلام محمدی به ایشان اعطا گردید.

گفتنی است موسسه علوم قرآنی یاسین در حال حاضر با ۱۳ شعبه در داخل و ۱۱ شعبه در خارج از کشور در راستای ترویج فعالیتهای قرآنی و فرهنگی فعالیت دارد.


پاسخ دهید

دیدگاه شما