افتتاح مرکز فرهنگی نفحات وابسته به موسسه علوم قرآنی یاسین در سلماس

          به شکرانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ؛ بیست و سومین نمایندگی موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه در شهرستان سلماس افتتاح شد.

          در این مراسم که روز پنج شنبه ۲۷ دیماه ۹۷ در محل مرکز فرهنگی نفحات در شهرستان سلماس ترتیب یافت , حجت الاسلام اسماعیلی رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سلماس ؛حجت الاسلام خلیل زاده عضو هیات امنای موسسه, آقای جعفر زاده رئیس سازمان دارالقرآن استان؛خانم وجدانی مدیر موسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه و مسئول امور بانوان جبهه فرهنگی استان ؛ خانم کیانی معاون اداری – مالی موسسه یاسین , خانم جوانمرد مسئول بازرسی موسسه  , اقای مهندس احمدی مسئول گروه مشاورین موسسه یاسین , خانم علیزاده مدیر شعب برون مرزی موسسه یاسین ؛ خانم حسن زاده مسئول شعب داخلی موسسه , خانم رحیمی مشاور موسسه علوم قرآنی یاسین و تعدادی از کادر مرکز فرهنگی نفحات حضور داشتند.

ابتدای مراسم با قرائت آیاتی از کلام وحی آغازگردید.سپس خانم واحدی مدیر مرکز فرهنگی نفحات سلماس طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به حضار از اهداف تشکیل این مجموعه فرهنگی که در راستای بصیرت افزایی و ارتقای سطح فرهنگی و دینی اقشار مختلف جامعه بخصوص جوانان میباشد سخن راند.

 حجت الاسلام خلیل زاده نیز به ایراد مطالبی در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی و لزوم هوشیاری و بصیرت آحاد مختلف جامعه در حفظ و نگهداری این دستاوردها که حاصل خون صدها هزار شهید و خون دل خوردن مردم فهیم ایران اسلامی است اشاره نمود و از وجود چنین مراکزی که در راستای افزایش بنیه اعتقادی و فرهنگی و بصرتی جامعه تلاش میکنند. ابراز شکر و قدر دانی نمود.

سپس خانم وجدانی مدیر موسسه علوم قرآنی یاسین ضمن تشکر از خداوند متعال در یاری رساندن به ملت ایران اسلامی در رویارویی با کفر واستکبار و الحاد جهانی ؛ وجود جوانان با بصیرت و ولایتمداری که در جهت اعتلای فرهنگ اسلام انقلابی و عاشورایی قدم بر میدارند را مایه مباهات و افتخار ایران اسلامی دانست و برای جوانان مرکز فرهنگی نفحات آرزوی موفقیت و سرافرازی نمود.

آقای جعفر زاده رئیس سازمان دارالقرآن استان نیز با اشاره به موفقیتهای موسسه یاسین در پیشبرد اهداف قرآنی و فرهنگی از بابت فعالیتها مجموعه های فرهنگی و قرآنی این مجموعه تقدیر و حمایت کامل خود را از فعالیتهای موسسه و شعب آن اعلام نمود.

حجت الاسلام اسماعیلی رئیس محترم تبلیغات اسلامی سلماس نیز با اشاره با فرا رسیدن ایام سوگواری فاطمیه و لزوم توجه به خصائل گرانقدر آن بانوی بزرگوار بر لزوم حمایت از چنین مجموعه های فرهنگی و عقیدتی بعنوان مروج شعائر دینی تاکید و از آمادگی کامل جهت هر گونه همکاری با این مجموعه را اعلام نمودند.

در اثنای مراسم , حکم مسئولیت و نمایندگی موسسه علوم قرآنی یاسین به خانم واحدی مدیر مرکز فرهنگی نفحات اعطا گردید.

گفتنی است موسسه علوم قرآنی یاسین با ۱۲ شعبه در داخل و ۱۱ شعبه در خارج از کشور در راستای ترویج فعالیتهای قرآنی و فرهنگی فعالیت داشته و نماینده حشد الشعبی ( بسیج مردمی مدافعین حرمین شریفین عراق) در استان میباشد.

 


پاسخ دهید

دیدگاه شما